Przeciw pchłom i kleszczom

Przeciw pchłom i kleszczom

Przeciw pchłom i kleszczom

Pchły i kleszcze to problem, który pojawia się przede wszystkim w okresie wiosennym i letnim. Szczególnie narażone na ich obecność są koty wychodzące, ale koty przebywające w domu też nie są całkowicie bezpieczne, ponieważ pasożyty mogą zostać przyniesione przez domowników, albo inne zwierzęta. Bardzo ważna jest więc odpowiednia profilaktyka i częste wyczesywanie sierści, co pomoże szybko zdiagnozować problem. Należy również pamiętać o odpowiednich preparatach na pchły i kleszcze, które skutecznie odstraszą bądź zwalczą pasożyty.

Skuteczne preparaty na pchły i kleszcze u kota

Środki przeciwpchelne i przeciwkleszczowe dostępne są w różnych formach, i mogą działać nawet do kilku miesięcy. Do najbardziej popularnych należą krople, obroże, a także spraye i pudry. Wybierając odpowiedni produkt należy wziąć pod uwagę przede wszystkim stopień nasilenia problemu. W przypadku podstawowej profilaktyki sprawdzą się preparaty odstraszające, które mają najczęściej naturalny skład i przez wiele miesięcy są w stanie odstraszać pasożyty. W naszym sklepie znajdziesz skuteczne preparaty na pchły i kleszcze dla Twojego kota!

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć