Obroże dla kota

Obroża dla kota - sklep - prezentdlakota.pl

Obroże dla kota
Obroże sprawdzają się szczególnie w przypadku kotów wychodzących samodzielnie na spacery. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów są wygodne, a specjalne zamknięcie rozpinające się pod wpływem szarpnięcia zapobiegnie zaczepieniu czy podduszeniu się kota. Oferujemy obroże w bogatej gamie kolorów i wzorów, dzięki czemu każdy znajdzie model odpowiedni dla swojego pupila. Obroże z nadrukiem, odblaskiem, świecące w ciemności lub wyposażone w dzwoneczek – w naszym sklepie znajdziesz obrożę idealną dla Twojego kota, w tym również modele przeciw kleszczom!

Jaką obrożę wybrać?
Obrożę powinno dostosować do wieku kota. Dla kociaków przeznaczone są obroże o mniejszej średnicy. W przypadku starszych kotów, które często wypuszczają się na samotne spacery, sprawdzą się obroże z adresówką, na której można umieścić dane właściciela. Oferujemy także modele biobójcze chroniące przed pchłami, a także kleszczami. Wielbiciele bardziej stylowych modeli, mogą kupić swojemu kotu obrożę z chustką, model aksamitny bądź ozdobiony kwiatem. Sprawdź naszą ofertę, aby znaleźć najbardziej odpowiednią obrożę dla swojego kota!

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć