Drapaki dla kota

Drapaki dla kota - sklep - prezentdlakota.pl

Drapaki dla kotów
Kocie drapanie może być bardzo uciążliwe jeśli nie posiadasz drapaka. Ucierpieć mogą przede wszystkim Twoje meble. Dlatego wybór odpowiedniego modelu drapaka jest jednym z ważnych elementów kompletowania kociej wyprawki. W naszym sklepie znajdziesz duży wybór modeli – stojących, z podestami, budkami, zabawkami, a nawet tunelami czy legowiskami. Solidne, ciekawe konstrukcje pozwolą Twojemu kotu rozładować emocje, bawić się oraz znaleźć bezpieczne schronienie lub miejsce na odpoczynek.


Jaki wybrać drapak dla kota?
Wybór odpowiedniego modelu powinien być uzależniony od upodobań Twojego pupila. Młode koty mogą docenić drapaki połączone z domkami – budkami, w których będą mogły się schronić. Wybierając drapak dla starszego kota, należy kierować się jego wielkością, więc dobrym rozwiązaniem może okazać się wysoki drapak z legowiskiem, z którego kot będzie mógł bezpiecznie obserwować okolicę. W naszym sklepie znajdziesz idealny drapak dla Twojego kota!

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć