Szczotki i grzebienie dla kota

Szczotki i grzebienie dla kota

Regularne szczotkowanie kota jest niezwykle ważne nie tylko ze względu na wygląd sierści, ale też zdrowie kota. Dzięki szczotkowaniu z sierści usuwane są zanieczyszczenia, kołtuny, martwy naskórek oraz zalegająca sierść. Odpowiednie dbanie o kocie futro pozwala również zmniejszyć ryzyko powstawania kul włosowych. Jest to szczególnie ważne w czasie linienia w okresie wiosennym i jesiennym. W naszym sklepie znajdziesz duży wybór akcesoriów do szczotkowania – szczotek, grzebieni, rękawic oraz furminatorów, które pozwolą Ci odpowiednio zadbać o Twojego kota.

Jak wybrać odpowiednią szczotkę dla kota?
Szczotkowanie zapewnia kotu lśniącą i gładką sierść oraz chwile przyjemności. Aby efekty szczotkowania były jak najlepsze, należy wybrać odpowiedni rodzaj szczotki, która dostosowana będzie do rodzaju i długości sierści kota. Szczotki o różnych włosiach zapewniają delikatną pielęgnację zewnętrznej i wewnętrznej okrywy włosowej. Grzebienie sprawdzą się szczególnie w przypadku kotów długowłosych. Gumowa rękawica idealnie nadaje się do wyczesywania sierści u kotów krótkowłosych, a furminator pomoże w usunięciu spodniej warstwy futra. Zadbaj odpowiednio o sierść swojego pupila!

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć