Pielęgnacja pazurów

Pielęgnacja pazurów

Pielęgnacja kocich pazurów jest zabiegiem koniecznym, szczególnie w przypadku pupili spędzających czas wyłącznie w domu. Jest to szczególnie ważne ze względu na meble, które mogą zostać zniszczone przez ostre kocie pazury. Zakup odpowiedniego obcinacza jest wiec konieczny, podobnie jak regularne obcinanie kotu pazurów. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz duży wybór różnego rodzaju akcesoriów do pielęgnacji kocich pazurów. Posiadamy również modele odpowiednie dla młodych kotów, dzięki czemu bezpiecznie skrócisz pazurki również kociętom.


Nożyczki, obcinaczki czy gilotynka?

W zależności od preferencji swoich i pupila, do obcinania pazurów wybrać można nożyczki, gilotynkę bądź obcinaczki. Wszystkie typy obcinaczek dostępne w naszym sklepie wykonane zostały z wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz wyposażone w antypoślizgowe rączki ułatwiające szybkie i sprawne obcinanie kotu pazurów. Bez względu na to, którym akcesorium posłużymy się do obcięcia pazurów, warto odpowiednio się do tego przygotować, aby zapewnić kotu komfort i bezpieczeństwo. Pamiętaj, że dobro pupila w tym przypadku jest najważniejsze!

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć