Odkłaczanie

Odkłaczanie

Odkłaczanie

Podczas codziennej pielęgnacji koty połykają pojedyncze włoski, które trafiają do przewodu pokarmowego i żołądka. Rezultatem może być powstanie zakłaczeń, które z kolei mogą wywoływać u kotów wymioty, wzdęcia, zaparcia czy kaszel. Aby zapobiec tego typu dolegliwościom i zapewnić swojemu pupilowi odpowiednie samopoczucie, należy pamiętać o regularnym odkłaczaniu za pomocą odpowiednich preparatów. W ofercie naszego sklepu znajdziesz duży wybór produktów ułatwiających eliminację kul włosowych u Twojego pupila.

Zapobieganie i eliminacja zakłaczeń

Problem związany z powstawaniem kul włosowych pojawiać się może już u młodych kotów, dlatego bardzo istotne jest regularne podawanie odpowiednich preparatów już od pierwszych miesięcy życia kociąt. Pasty na odkłaczanie kota nawilżają przewód pokarmowy, dzięki czemu ułatwiają eliminację zakłaczeń, a ich regularne stosowanie zapobiega powstawaniu nowych. Dzięki odpowiedniemu składowi są nie tylko skuteczne, ale też smaczne. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz również wspomagającą usuwanie kul włosowych trawę dla kotów, a także przysmaki zawierające pastę na odkłaczanie. Zadbaj o odpowiednie zdrowie swojego pupila.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć