Kuwety

Kuwety i akcesoria do kuwet dla kotów - sklep - prezentdlakota.pl

Każdy kot ma swoje upodobania, które lubi komunikować swojemu właścicielowi. Dlatego zakup odpowiednich akcesoriów powinien być podyktowany przede wszystkim preferencjami pupila. W naszym sklepie znajdziesz duży wybór niezbędnych akcesoriów dla kotów – kuwet oraz przeznaczonych do nich łopatek, mat, a także innych akcesoriów. Różnorodność wzorów i modeli sprawia, że bez trudu znajdziesz produkty, których potrzebujesz.

Aktywne filtry

Akcesoria do kuwet dla kota

Kuweta dla kota to niezbędne wyposażenie, które pozwala nie tylko zachować czystość w domu, ale i czuć się naszemu pupilowi komfortowo. Pośród dostępnych na rynku modeli warto wyróżnić te kryte i otwarte. Każda z nich ma swoje plusy i minusy. 

Plusem posiadania kuwety otwartej jest to że łatwiej nauczymy naszego kota z niej korzystać. Minusem jest to że więcej się z niej wysypuje żwirku poza kuwetę, co nie dzieje się w przypadku kuwet zamkniętych. 

Na rynku znajdziemy również kuwety z łatwym systemem czyszczenia dzięki, którym nie będziemy musieli codziennie jej sprzątać - tak, są takie :)

Musimy pamiętać, że wybierając kuwetę należy wziąć pod uwagę nie tylko jej rozmiar czy cenę, ale również ilość kotów, którą mamy w domu. Dobrym zabiegiem jest w sytuacji kiedy mamy 2 koty doradzamy mieć 3 kuwet, tak zwane X + 1. Należy je ustawić w różnych miejscach w domu, nie tylko w łazience. Dzięki temu możemy być spokojni o meble w naszym domu.

Akcesoria są niezbędne

Aby łatwiej nam się o tą kuwetę dbało należy zaopatrzyć się dodatkowe akcesoria do kuwet. Jednym z nich są łopatki do kuwet, które znacząco podnoszą nasz komfort sprzątania po naszym kocie bądź kotach. Inny element bardzo przydatnym są  maty do kuwet, które pozwalają nam zaprowadzić nad porządkiem w domu dzięki temu, że łapki kota mają miejsce gdzie mogą zgubić żwirek, aby nie roznosić go po domu. Zasada działania jest jak z wycieraczką do butów przed naszymi drzwiami.

Inne akcesoria na które warto zwrócić uwagę to worki foliowe, filtry węglowe i spreye neutralizujące przykry zapach. Warto pamiętać, że każdy taki produkt pomaga nam w dbaniu o wyższy standard higieny w kuwecie naszego kota, co za tym idzie, mamy większe poczucie że dopieszczamy naszego kota jak nikt inny - a to najlepsze uczucie na świecie.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć