Do karmienia

Akcesoria do karmienia dla kotów - sklep - prezentdlakota.pl

Akcesoria do karmienia
Odpowiedni sposób podania kociej karmy oraz wody ma bardzo duże znaczenie. Naczynia powinny mieć określony kolor, a także wielkość. Bardzo ważny jest również materiał, z jakiego są wykonane. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wysokiej jakości ceramiczne, stalowe oraz plastikowe miski dla kota, dzięki którym podasz odpowiednio pożywienie i wodę swojemu pupilowi. Oferujemy miski w różnych wersjach kolorystycznych, a także podkładki oraz dozowniki karmy. W naszym sklepie znajdziesz też fontanny dla kota, dozowniki i inne niezbędne akcesoria do karmienia.

Jak wybrać odpowiednie akcesoria do karmienia?
Wybór odpowiedniej miski dla kota to kwestia kluczowa podczas kompletowania kociej wyprawki. Powinna być ona dostosowana do ilości podawanej karmy. Nie może być jednak za duża, aby nie dopuścić do przekarmienia kota. Pojemnik na wodę powinien być z kolei płaski i szeroki, aby wąsy kota nie dotykały jego brzegów. Jeśli kot żywiony jest suchą i mokrą karmą, należy zapewnić mu dwie oddzielne miski. Jeżeli w domu przebywa więcej niż jeden kot, wtedy liczba misek powinna być odpowiednio większa. W sklepie Prezent dla kota znajdziesz odpowiednie akcesoria do karmienia swojego kota!

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć