Koci sposób na stres

Nieopodal sądu w Los Angeles (gdzie łatwo można spotkać niejednego zestresowanego człowieka) zapraszano chętnych do wzięcia udziału w badaniu. Zamknięto ich w pomieszczeniu z szybami, poproszono o zdjęcie butów i zamknięcie oczu, a następnie nałożono im słuchawki na uszy, z których wydobywało się mruczenie kotów. Gdy uczestnicy byli już zrelaksowani, po otworzeniu oczu ujrzeli wychodzące z różnych miejsc małe kotki. Stwierdzono, że sam dźwięk mruczenia obniżył poziom stresu, a jeszcze bardziej pozytywny efekt dała zabawa z kotami i głaskanie ich. Wyobraź sobie zatem, jaki wpływ na zdrowie ma codzienne przebywanie z kotem!

Warto dodać, iż koty mruczą z częstotliwością 20-140 Hz. Właśnie ten zakres częstotliwości ma pozytywny wpływ w przypadku niektórych dolegliwości. Mruczenie obniża bowiem stres, zmniejsza objawy duszności, jak również obniża ciśnienie krwi. Jak dobrze wiedzieć, że nasz ukochany pupil nie tylko umila nam czas, ale także dba o to, abyśmy byli zrelaksowani. A jak Twój pupil dba o Twoje dobre samopoczucie? :)

_______________________________________________

Kim jesteśmy?
 

Żwirek Prezent dla Kota, dzięki charakterystycznym właściwościom zeolitu umożliwia lepsze dbanie o higienę w kuwecie. Zapobiega powstawaniu bakterii, pleśni i zarazków. Zeolit jest jednym z najlepszych naturalnych sorbentów, co gwarantuje najlepszą ochronę przed nieprzyjemnymi zapachami. Prezent dla Kota jest w 100% ekologicznym żwirkiem – nie zawiera barwników, nie ma także przeciwwskazań zdrowotnych przeciwko stosowaniu żwirku z zeolitu. Produkt nie drażni skóry, nie zanieczyszcza sierści, ani łapek kotów.

Czy warto przetestować żwirek zeolitowy?

Jeśli chcesz przetestować żwirek zeolitowy najbardziej opłacalne są trzy opcje:

1) Dwa 5 kilogramowe opakowania żwirku (łącznie 10 kg) za 9,99 zł -> link

Jest to zestaw dla nowych klientów. Razem z kosztem kuriera InPost (11 zł) całkowity koszt wynosi 20,99 zł (2,09 zł za 1 kg).

2) Sześć 5 kilogramowych opakowań żwirku (łącznie 30 kg) za 49,99 zł -> link

Jest to zestaw dostępny dla wszystkich klientów. Razem z kosztem kuriera InPost (11 zł) całkowity koszt wynosi 60,99 zł (2,03 zł za 1 kg).

3) Opakowanie 20 kg + opakowanie 10 kg żwirku (łącznie 30 kg) za 44,99 zł -> link

Jest to zestaw dostępny dla wszystkich klientów. Razem z kosztem kuriera InPost (11 zł) całkowity koszt wynosi 55,99 zł (1,86 zł za 1 kg).

 PowrótTa strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. czytaj więcej
Polecamy

Antybakteryjny i niezbrylający żwirek dla kota - zadbaj o higienę i bezpieczeństwo swojego domu.

więcej
plenuade