Zostań świętym Mikołajem

Zostań świętym Mikołajem

2012-01-09

Jesteśmy bardzo poruszeni historią 72 kotów, które 28 października 2013 r. zostały odebrane „właścicielce” przez Straż dla Zwierząt w Polsce. Zwierzęta żyły w skandalicznych warunkach, bez opieki weterynaryjnej i sanitarnej. Oprócz odebranych 72 żywych zwierząt, 67 kotów znaleziono martwych (w zamrażarce!)

Koty są bardzo słabe i chore na różne choroby, m.in. koci katar, zapalenie płuc, zapalenie uszu. Wszystkie już zostały poddane leczeniu i badaniom. Ale walka o ich życie trwa.

Straż dla Zwierząt w Polsce ponosi bardzo wysokie koszty związane z opieką weterynaryjną –  na dzień dzisiejszy kwota wydatków sięga 7400 zł.

Niestety od 28 października do dnia dzisiejszego 4 koty przegrały walkę z chorobą.

Marka Prezent dla Kota już włączyła się do pomocy przekazując 200 kg  żwirków dla kotów, a teraz rozpoczyna kolejną kampanię, której celem jest niesienie pomocy tym skrzywdzonym zwierzętom.

Ogłaszamy akcję „Zostań Świętym Mikołajem”!

Postanowiliśmy, że cały dochód ze sprzedaży żwirków w terminie od 23.11.13 do 07.12.13 przekażemy na konto Straży Zwierząt w Polsce.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego www.sklep.prezentdlakota.pl oraz na profil allegro http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=12961757.

W trakcie składania zamówienia w tytule przelewu albo w okienku „Jeśli chcesz, możesz dodać komentarz do zamówienia”  prosimy wpisać: „Święty Mikołaj”

 

Nie bądź obojętny, dołącz do akcji i razem pomóżmy tym bezbronnym stworzeniom w walce o życie! PowrótTa strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. czytaj więcej
Polecamy

Antybakteryjny i niezbrylający żwirek dla kota - zadbaj o higienę i bezpieczeństwo swojego domu.

więcej
plenuade