Bezpieczne płatności

Sklep Prezent dla Kota udostępnia następujące metody płatności:

Przelew online

Bezpieczna, komfortowa i szybka forma płatności elektronicznej świadczona za pośrednictwem PayU S.A. Przy wyborze tej formy płatności za zamówienie w sklepie Prezent dla Kota, zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę PayU.pl gdzie będziesz mógł zrealizować szybki przelew za pośrednictwem banku prowadzącego Twój rachunek. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności przez PayU, zamówienie trafia do realizacji.

Płatność przy odbiorze

Jeżeli chcesz odebrać i zapłacić za produkty osobiście, wybierz opcję płatności przy odbiorze. Nie wiąże się to z żadną dodatkową opłatą.

Jeżeli chcesz złożyć zamówienie telefonicznie, wtedy także płatność zostanie pobrana przy odbiorze. Zadzwoń: 81 528 00 87.

Płatność kartą płatniczą (Visa, Mastercard)

Bezpieczna, komfortowa i szybka forma płatności elektronicznej świadczona za pośrednictwem PayU S.A. Przy wyborze tej formy płatności za zamówienie w sklepie Prezent dla Kota, zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę PayU.pl w celu dokonania płatności z użyciem karty płatniczej w systemie VISA lub Mastercard. Bezpiecznej autoryzacji dokonuje firma PayU S.A., a żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przekazywane do realizacji.

PayPal

PayPal jest serwisem umożliwiającym Ci dokonywanie płatności, wysyłanie pieniędzy oraz otrzymywanie płatności bez konieczności ujawniania swoich danych finansowych i osobowych. Twoje informacje osobowe i finansowe są u nas bezpieczne. PayPal stosuje najnowocześniejsze technologie kodowania danych oraz ochrony przed nadużyciami i nieautoryzowanymi transakcjami, aby chronić i tym samym zredukować do minimum ryzyko oszustw online.

Dodaj jednorazowo do swojego konta PayPal kartę kredytową lub debetową. Aby dokonać płatności w trybie online, wystarczy, że na stronie realizacji płatności wybierzesz PayPal, zalogujesz się i potwierdzisz płatność. PayPal zajmie się resztą: dokończymy proces płatności bez ujawniania sprzedającym Twoich informacji finansowych. PayPal jest szybki i łatwy - po prostu kliknij opcję PayPal wybierając jedną z dostępnych w koszyku metod płatności. Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta PayPal, przekierujemy Cię do strony PayPal, gdzie szybko i bez zbędnych formalności zarejestrujesz się i zakończysz transakcję dodając - jednorazowo - preferowaną metodę płatności.

W przypadku nieudanej autoryzacji, skontaktuj się bezpośrednio z naszym działem obsługi klienta wysyłając email na adres kontakt@prezentdlakota.pl albo zadzwoń: 81 528 00 87.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć