Kuwety premium

Kuwety premium

Pomysłodawcą ceramicznych kuwet premium jest Polak, a historia ich powstania rozpoczyna się w Bolesławcu - królestwie polskiej ceramiki. Każda sztuka produkowana jest ręcznie, z największą dbałością o najmniejsze detale. Niezwykle wytrzymałe szkliwo pokrywają piękne, oryginalne wzory, które malowane są przez utalentowanych artystów Akademii Sztuk Pięknych. Nie będzie przesady w stwierdzeniu, że każdy model tych ceramicznych kuwet to małe dzieło sztuki. Są to bezsprzecznie produkty innowacyjne - łączą w sobie wysoki standard higieny, wraz z eleganckim designem, który pasuje do nowoczesnych wnętrz. Czas pożegnać się z szarymi, nieestetycznymi kuwetami z plastiku!

Kuwety premium to jednak nie tylko piękny wygląd. Zwykłe, plastikowe kuwety szybko tracą połysk, a nawet pierwotny kształt, pod wpływem związków azotowych zawartych w zwierzęcych odchodach. Ceramika, która została użyta do produkcji kuwet premium, jest całkowicie odporna na działanie związków chemicznych. Dzięki zastosowaniu specjalnej mieszanki glin, ceramicznego szkliwa KERA oraz wypalaniu w temperaturze 1250 ºC, kuwety te charakteryzują się dużą wytrzymałością. Są to produkty, które z pewnością utrzymają swoje walory przez długie lata. Dodatkowo, użyte do ich produkcji materiały pochodzą z natury - są w pełni ekologiczne i przyjazne dla środowiska.

Warto podkreślić fakt, że ceramiczne kuwety cechują się większą higieną w porównaniu do tych wykonanych z tworzywa sztucznego. Produkty te pozwalają ograniczyć do minimum brzydki zapach, ponieważ żwirek nie wchodzi w reakcję z ceramiką. Pozbawiona porów, idealnie gładka powierzchnia, nie stanowi siedliska dla bakterii. Kuwety premium są również niezwykle łatwe do utrzymania w czystości. Nie wymagają czasochłonnego mycia pod bieżącą wodą - wystarczy usunąć zużyty żwirek, a następnie wyczyścić kuwetę mokrą gąbką i wytrzeć do sucha.

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć